Pakowarki komorowe

Pakowarki próżniowe komorowe to profesjonalne urządzenia stosowane w gastronomii, przetwórstwie spożywczym oraz handlu.  

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęty najlepszych producentów Stalgast, RM, Hendi, CAS oraz wielu innych. Wyselekcjonowany przez nasz Dział Handlowy sprzęt wyróżnia się wysoką jakością oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

Zalety pakowarki próżniowej komorowej

Urządzenie charakteryzuje się prostą, ale skuteczną metodą pakowania, która polega na wytworzeniu próżni wewnątrz woreczka, stanowiącego opakowanie towaru. Następnie pakowarka zgrzewa woreczek, szczelnie pakując produkty. 

Dzięki pakowarkom próżniowym komorowym jesteśmy w stanie znacznie dłużej przechowywać spakowane towary bez utraty ich objętości i wagi. Próżniowe pakowanie żywności ogranicza oddziaływanie bakterii tlenowych, dzięki czemu okres ważności produktu wydłużony jest od trzech do pięciu razy. 

Główną zaletą pakowarek komorowych jest cykl ich pracy. Zastosowanie wydajnych pomp próżniowych sprawia, że są zdecydowanie wydajniejsze od pakowarek listwowych. Wydajność cykli w przypadku pakowarek komorowych to około 1-2 minuty. 

Pakowarki próżniowe wyposażone są w sterowniki, zapewniające wysoką precyzję urządzeń (regulacja czasu odsysania powietrza) oraz powtarzalność wykonywanych zadań. Dodatkowo urządzenia wyposażone w rozbudowany sterownik pozwalają na monitorowanie ciśnienia w komorze pakowarki za pomocą manometru.   

Niskie koszty eksploatacji to kolejna zaleta pakowarki komorowej. Urządzenia do pakowania mogą wykorzystywać tanie worki gładkie PA/PE, co znacznie obniża koszty w późniejszym użytkowaniu urządzenia.

Zdecydowaną zaletą pakowarek komorowych jest możliwość pakowania substancji płynnych np. sosów, zup, bulionów oraz innych podobnych płynnych produktów. Pakowanie jest możliwe, dzięki dodatkowym pochyłym podstawom roboczym i nie jest możliwe w pakowarkach listwowych.  

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

41 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

41 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Pakowarki komorowe

Minimal Price: 2319.09