Pakowarki listwowe

Pakowarki próżniowe listwowe to profesjonalne urządzenia przydatne zarówno w małej gastronomii, domu oraz w sklepach.

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęty najlepszych producentów Stalgast, Hendi, Revolution oraz CAS. Pakowarki listwowe dostępne na naszej stronie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi parametrami. 

Zalety pakowarki próżniowej listwowej  

Urządzenia przeznaczone są do próżniowego pakowania produktów spożywczych i przemysłowych. Brak komory pakowania sprawia, że urządzenia są znacznie mniejsze i lżejsze  od pakowarek próżniowych komorowych. Różni się również sposób pakowania towarów. W pakowarkach listwowych zapakowany do woreczka produkt należy ręcznie umieścić na listwie zgrzewającej, a następnie zamknąć pokrywę. Urządzenie wytwarza próżnię oraz zgrzewa opakowanie, szczelnie zamykając produkty.

Produkty spakowane próżniowo za pomocą pakowarek listwowych mogą być przechowywane nawet do pięciu razy dłużej, w porównaniu z produktami niespakowanymi próżniowo.

Główną zaletą pakowarek komorowych jest ich rozmiar. Brak komory próżniowej sprawia, że urządzenia są stosunkowo małe i łatwo zagospodarować dla nich miejsce. Jest to szczególne ważne w małych kuchniach bądź w domu, gdzie nie mamy miejsca na rozstawianie wielu urządzeń kuchennych.  

Pakowarki listwowe charakteryzują się zdecydowanie niższą ceną w porównaniu z urządzeniami wyposażonymi w komorę próżniową, jednak ich dalsza eksploatacja jest nieznacznie droższa z powodu konieczności używania specjalistycznych woreczków moletowanych. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze pakowarki listwowej zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Pakowarki listwowe

Minimal Price: 59.35