Worki do pakowarek

Worki do pakowarek zapewniają szczelne i bezpieczne opakowanie dla znajdujących się w nich produktów. Dostępne na naszej stronie worki Stalgast oraz Hendi zapewniają doskonałą hermetyczność oraz bezpieczeństwo przechowywanych produktów. 

Worki do pakowarek dzielą się na worki gładkie oraz moletowane:

 Worki gładkie PA/PE

Wykorzystywane w pakowarkach próżniowych komorowych. Idealnie nadają się do pakowania produktów spożywczych np. mięsa, wędlin, serów, ryb i warzyw. Gładka powierzchnia worków zapewnia dobrą barierowość materiału. Dzięki pakowaniu próżniowemu towary chronione są przed czynnikami zewnętrznymi oraz bakteriami tlenowymi, wydłużając tym samym przydatność produktów do spożycia nawet pięciokrotnie. 

 Worki moletowane 

Relatywnie niski koszt zakupu pakowarki listwowej sprawia, że metoda pakowania próżniowego coraz częściej wykorzystywana jest nie tylko w dużych zakładach przetwórczych. Worki moletowane idealnie sprawdzają się w gastronomii, handlu oraz w domu. Worki posiadają lekkie wytłoczenia, dzięki czemu pakowarka listwowa jest w stanie odprowadzić powietrze z pakowanego worka, zabezpiecza tym samym produkty przed wpływem czynników zewnętrznych oraz bakterii tlenowych, wydłużając tym samym przydatność produktów do spożycia nawet pięciokrotnie.  

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze worków do pakowarek zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

28 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

28 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Worki do pakowarek

Minimal Price: 9.38