Zgrzewarki

Zgrzewarki do folii swoją budową przypominają pakowarki listwowe, jednak są one pozbawione funkcji wytwarzania próżni. Nadają się do szczelnego zamykania produktów w workach. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo zgrzewarki marki CAS. Solidne wykonanie oraz wysoka jakość produktów sprawia, że zgrzewarki idealnie nadają się do pracy w handlu, przetwórstwie spożywczym, medycynie i różnych gałęziach przemysłu. Urządzenia również świetnie sprawdzą się w domu.

Jaką zgrzewarkę do folii kupić?

Zgrzewarki do folii charakteryzują się szeroką gamą zastosowań, dzięki czemu urządzenia coraz częściej zdobywają zaufanie Polaków. Urządzenia służą do ręcznego zgrzewania folii typu PE, LDPE, PP, PVC, PAPE oraz laminatu metalizowanego wymienionych folii. 

Przy wyborze zgrzewarki należy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów:

Moc elektryczna

To od niej zależy, jak szybko urządzenie nabierze odpowiedniej temperatury i będzie gotowe do zgrzewania folii. 

Długość i szerokość listwy zgrzewającej

Szeroka listwa zgrzewająca zapewnia bezpieczny i trwały sposób na szczelne zamknięcie folii. Długość listwy zgrzewającej odpowiada natomiast za rozmiar produktów, jakie mogą być pakowane. 

Czas zgrzewania

Przy zakupie urządzenia warto również zwrócić uwagę na średni czas zgrzewania. Wszystkie dostępne na naszej stronie urządzenia charakteryzują się szybkim procesem zgrzewania około - 1,5 sekundy

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze zgrzewarki zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Zgrzewarki

Minimal Price: 165.04