Zmywarki tunelowe

Zmywarki tunelowe idealnie sprawdzą się w barach, stołówkach, szpitalach i hotelach ze względu na wysoką wydajność i łatwość obsługi. Przystosowane do ekstremalnych obciążeń. Rozwiązanie konstrukcyjne zmywarek tunelowych umożliwia rozbudowanie o kolejne moduły, dzięki czemu możemy dostosować zmywarkę do potrzeb lokalu. Wysoka wydajność mycia w krótkim czasie sprawia, że zmywarki te są także bardzo ekonomiczne. W naszej ofercie dostępne są zmywarki gastronomiczne tunelowe marki RM o konstrukcji modułowej z koszowym transportem naczyń. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą, a w razie potrzeby służymy profesjonalnym doradztwem.

Zmywarki gastronomiczne tunelowe są przeznaczone do pracy ciągłej w systemie przepływowym. Z jednej strony maszyny wkładane są naczynia brudne i są one odbierane z drugiej strony, po przejściu całego cyklu mycia. Wśród zmywarek tunelowych wyróżniamy maszyny z automatycznym transportem bezpośrednim naczyń oraz zmywarki z transportem naczyń w koszach.

Urządzenia z tej kategorii dzielimy też na zmywarki stacjonarne oraz modułowe. W naszym sklepie oferujemy najnowocześniejsze zmywarki gastronomiczne tunelowe o konstrukcji modułowej, dla lepszego dostosowania ciągu roboczego do potrzeb dużych obiektów. Oferujemy zmywarki z funkcją transportowania naczyń w koszach, dla zapewnienia większej wygody również w miejscach, w których występuje nierównomierna rotacja wydawania posiłków, czyli na przykład w dużych restauracjach. Poniżej dostępne są wszystkie proponowane modele wraz ze szczegółowymi opisami. Więcej informacji uzyskać można drogą mailową i telefoniczną lub za pośrednictwem czatu na naszej stronie.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Zmywarki tunelowe

Minimal Price: 33759.35