Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
AmerBox to firma specjalizująca się w produkcji systemów do bezpiecznego i sanitarnego transportowania żywności. Ponad 20 lat doświadczenia sprawia, że AmerBox jest jednym z liderów w swojej branży. Zastosowanie najlepszych materiałów oraz zaawansowanych technologii gwarantuje wysoką jakość wszystkich produktów.
Pojemnik termoizolacyjny GN 1/1 200 to idealne akcesorium do transportowania zarówno gorących, jak i zimnych produktów spożywczych.
Pojemnik został wykonany z pianki polipropylenowej, dzięki czemu spadek temperatury żywności w czasie transportu jest nieznaczny.
Pianka polipropylenowa zachowuje dobre właściwości izolacyjne w temperaturze od -20°C do 110°C.
Dla zachowania bezpieczeństwa w trakcie transportu pojemniki AmerBox wyposażone są w ergonomiczne uchwyty transportowe, umożliwiające łatwe podnoszenie i przenoszenie.
Pojemnik termoizolacyjny GN 1/1 200 umożliwia różne konfiguracje pojemników GN.
Pojemnik o pojemności 40 l.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 708019 |
|---|---|
| EAN | 8711369708019 |
| Producent | AmerBox |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 600,00 mm |
| Głębokość | 400,00 mm |
| Wysokość | 285,00 mm |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Pojemność | 40,00 l |