Podobne modele
Opis
Kostkarka Silver Ice-Iluminator
Kostkarka Silver Ice-Iluminator firmy Barmatic posiada wysokiej jakości obudowę ze stali nierdzewnej. Ścięty front zbiornika umożliwia szybsze czerpanie lodu, a zaokrąglone krawędzie znacząco ułatwiają czyszczenie i konserwację urządzenia. Dzięki innowacyjnym drzwiom Iluminator Door idealnie nadaje się do zabudowy.
Wydajność
Kostkarka wyposażona w piankową matrycę przyspiesza produkcję lodu. Dodatkowo, niższa temperatura uwalniania lodu z matrycy spowalnia jego topnienie. Urządzenie jest w stanie wyprodukować aż 100 kg lodu na dobę.
Higiena
Urządzenie posiada system sterylizacji UV-C, który zapewnia bezpieczeństwo, eliminując bakterie i wirusy w wodzie. Filtracja 3.0 zapobiega osadzaniu się kamienia oraz skutecznie oczyszcza wodę, zatrzymując wszelkie zanieczyszczenia.
Cechy produktu:
- Program Wash
- Diagnostic 24H, wykrywa anomalie
- Izolowany zbiornik
- Przedni układ cyrkulacji powietrza
- Pojemność zbiornika: 30 kg
- Możliwe zwiększanie/zmniejszanie parametru masy lodu
- System inteligentnej optymalizacji zużycia wody i energii
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 274347 |
|---|---|
| EAN | 8711369274347 |
| Producent | Barmatic |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 3 lata |
| Szerokość | 637,00 mm |
| Wysokość | 740,00 mm |
| Długość | 666,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 640 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |