Podobne modele
Opis
Mini bar marki Bartscher
Mini bar z oświetleniem i bezstopniową regulacją temperatury do lokali gastronomicznych i pokoi hotelowych. Dzięki dodatkowym półkom w drzwiach oferuje wystarczająco dużo miejsca, by pomieścić podstawowe produkty.
Wykonanie
Mini bar wygląda bardzo stylowo. Czarny matowy kolor i nowoczesny design będzie pasować do większości wnętrz. Urządzenie wykonane jest z lakierowanej blachy stalowej, a wewnątrz pokryte jest tworzywem sztucznym. Posiada zamykane skrzydłowe drzwi o nośności 5 kg. Kierunek otwierania drzwi można zmieniać. Zamontowane oświetlenie LED uatrakcyjnia wizualnie prezentowane produkty i sprawia, że są doskonale widoczne. Barek posiada 2 regulowane półki o nośności 8 kg. Wymuszony obieg powietrza sprawia, że niezależnie od ich ustawienia powietrze rozprowadzane jest równomiernie, a co za tym idzie temperatura wewnątrz urządzenia będzie taka sama w każdym miejscu.
Chłodzenie
Urządzenie chłodzi statycznie w zakresie temperatur od 5°C do 12°C. Regulacja temperatury odbywa się ręcznie, bezstopniowo. W urządzeniu zastosowano środek chłodniczy R717, często stosowany w chłodnictwie przemysłowym. Do izolacji wykorzystano 45 mm C5H10 (cyklopentan) z każdej strony. Urządzenie pracuje ciszej i pobiera mniej energii elektrycznej.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 700118 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 402,00 mm |
| Głębokość | 470,00 mm |
| Wysokość | 557,00 mm |
| Pojemność | 34,00 l |
| Materiał wykonania | stal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Oświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 65 |
| Klasa klimatyczna | N |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Temperatura minimalna | 5 °C |
| Temperatura maksymalna | 12 °C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Tak |
| Ilość drzwi | 1,00 szt. |
| Liczba półek | 2,00 szt. |