Podobne modele
Opis
Garnek gastronomiczny XXL marki Bartscher o pojemności 70 l to naczynie o wyjątkowo dużej pojemności umożliwiające bezpieczne przygotowywanie posiłków na wszystkich typach kuchenek - indukcyjnych, gazowych, elektrycznych.
Garnek Bartscher został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej CNS 18/10, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także jest łatwa w zachowaniu czystości. Stal szlachetna charakteryzuje się dobrym przewodnictwem cieplnym, dzięki czemu podgrzewane potrawy szybko nabierają odpowiedniej temperatury.
Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa rączki garnka posiadają izolację termiczną chroniącą kucharzy przed przypadkowym poparzeniem podczas przestawiania naczynia.
Duże rozmiary garnka sprawiają, że naczynie może być wykorzystywane na taboretach gazowych.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 100442 |
|---|---|
| EAN | 4015613714851 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 450,00 mm |
| Głębokość | 450,00 mm |
| Wysokość | 450,00 mm |
| Średnica | 380,00 mm |
| Pojemność | 70,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Przystosowanie do kuchni indukcyjnej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni elektrycznej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni gazowej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni ceramicznych | Tak |