Podobne modele
Opis
W żadnym barze, kawiarni ani restauracji serwującej drinki i mrożone koktajle nie może zabraknąć lodu.
Kruszarka do lodu marki Bartscher to bardzo poręczne urządzenie o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nawet w bardzo małej kuchni.
Wydajność sięgająca 60 kg lodu w ciągu godziny zaspokoi potrzeby małej i średniej gastronomii. Dla zapewnienia komfortowej, bezproblemowej pracy projektanci zastosowali wyłącznik bezpieczeństwa.
Zbiornik na lód o pojemności 1 kg jest wyjmowany, co znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia. Zamykany lej do napełniania zapewnia higienę i bezpieczeństwo pracy. Obudowa ze stali nierdzewnej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz prosta w zachowaniu czystości.
Klasa klimatyczna N.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 135012 |
|---|---|
| EAN | 4015613479118 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 173,00 mm |
| Głębokość | 380,00 mm |
| Wysokość | 385,00 mm |
| Pojemność | 1,75 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 60 |