Opis
Podwójna maszyna do slushy marki Bartscher znajdzie zastosowanie w lodziarniach, kawiarniach, barach i klubach, a także jako atrakcja podczas wszelkiego rodzaju eventów dla dzieci. Z jej pomocą przez cały rok możesz zaoferować swoim gościom orzeźwiające napoje mrożone (slushie) w dwóch różnych smakach.
Parametry i funkcje
Maszyna jest wyposażona w dwa osobne zbiorniki o pojemności 12 litrów każdy. Urządzenie jest całkowicie bezobsługowe – dzięki wydajnej sprężarce napoje są schładzane do temperatury od -2 °C do -5 °C, a wbudowane mieszadła zapewniają ich apetyczną, gęstą konsystencję. Maszyny do slushy można też użyć jako dyspensera zimnych napojów.
Wyposażenie
Pojemniki można dodatkowo wyeksponować przy pomocy załączonego osobno oświetlenia. Tacki ociekowe są zdejmowane, co pozwala łatwo utrzymać sprzęt w czystości.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 135022 |
|---|---|
| EAN | 4015613759005 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 400,00 mm |
| Głębokość | 520,00 mm |
| Wysokość | 815,00 mm |
| Moc elektryczna | 600 |
| Temperatura minimalna | -5 °C |
| Temperatura maksymalna | -2 °C |