Podobne modele
Opis
Multipatelnia elektryczna marki Bartscher to uniwersalne urządzenie umożliwiające smażenie, pieczenie i utrzymywanie potraw w cieple. Urządzenie świetnie sprawdzi się w małych lokalach gastronomicznych oraz food truckach, w których brakuje miejsca na kuchnie lub duże taborety kuchenne. Stosunkowo małe rozmiary patelni o średnicy 515 mm oraz szybki czas nagrzewania, dzięki mocy przyłączeniowej 1,6 kW, sprawiają, że multipatelnia rekomendowana jest dla profesjonalistów oraz do domowego użytku.
Urządzenie zostało wykonane z lekkiego i odpornego na uszkodzenia aluminium, co znacznie zwiększa mobilność multipatelni. Dodatkowo wewnętrzna powierzchnia robocza pokryta jest powłoką nieprzywierającą ułatwiającą smażenie mięs, ryb oraz warzyw.
Multipatelnia sterowana elektroniczne za pomocą bezstopniowego pokrętła.
Pojemność Multipatelni Bartscher 10 l.
W zestawie:
- 1 pokrywa ze stali szlachetnej ze szklanym wizjerem.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A150155 |
|---|---|
| EAN | 4015613363752 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 615,00 mm |
| Głębokość | 555,00 mm |
| Wysokość | 180,00 mm |
| Średnica | 515,00 mm |
| Pojemność | 10,00 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1600 |