Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Pakowarka próżniowa komorowa marki Bartscher z listwą zgrzewającą o długości 250 mm to profesjonalne urządzenie gastronomiczne zaprojektowane z myślą o firmach cateringowych, zakładach mięsnych, sklepach spożywczych, a także najlepszych restauracjach serwujących dania przygotowywane metodą sous-vide. Pakowarka została wyposażona w 2 główne funkcje:
- połączenie pakowania próżniowego i szczelnego zamykania
- marynowanie
Urządzenie sterowane jest za pomocą pokrętła, które umożliwia sześciostopniową regulację czasu zgrzewu.
Obudowa urządzenia została wykonana z połączenia stali nierdzewnej, a także tworzywa sztucznego. Oba materiały spełniają wszelkie standardy dopuszczające do użytkowania w profesjonalnej gastronomii. Dodatkowo pokrywa urządzenia została przeszklona, co umożliwia kontrolę procesu zgrzewania.
Cechy urządzenia:
- urządzenie posiada 1 zgrzew,
- maksymalna próżnia - 995 mbar.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 300301 |
|---|---|
| EAN | 4015613708355 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 320,00 mm |
| Głębokość | 540,00 mm |
| Wysokość | 265,00 mm |
| Długość listwy zgrzewającej [mm] | 250,00 |
| Wewnętrzna szerokość | 256,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 370,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 125,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 500 |
| Wydajność pompy [m3/h] | 8 - 9 |