Opis
Warnik do makaronu/makaroniarka z serii 650 marki Bartscher to profesjonalne wyposażenie przeznaczone dla zapleczy kuchennych w restauracjach, hotelach i zakładach żywienia zbiorowego. Pozwala usprawnić proces przygotowania makaronu i zapobiega jego rozgotowaniu.
Pojemność
Urządzenie jest wyposażone w dużą komorę o pojemności 28 litrów oraz 3 osobne kosze na makaron z praktycznymi uchwytami.
Ważne informacje
- Makaroniarka wyposażona w zawory dopływu i odpływu wody.
- Urządzenie z przyłączem 3 NAC - wymagana instalacja przez osobę z uprawnieniami elektryka.
Seria 650
Seria 650 marki Bartscher to linia wysokiej jakości urządzeń gastronomicznych przeznaczonych do profesjonalnych kuchni w restauracjach, hotelach, cateringu i zakładach żywienia zbiorowego. Sprzęt jest wykonany ze stali chromowo-niklowej 18/10, która zapewnia długotrwałą żywotność i niezawodność urządzeń.
Urządzenia z serii 650 wyróżniają się niezwykle wydajną pracą i niskim zużyciem energii, co przekłada się na optymalne koszty eksploatacji. Ich modułowa konstrukcja pozwala na stworzenie ergonomicznego ciągu technologicznego niezależnie od wielkości i układu pomieszczenia.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 115138 |
|---|---|
| EAN | 4015613549064 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 600,00 mm |
| Głębokość | 650,00 mm |
| Wysokość | 295,00 mm |
| Pojemność | 28,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 9000 |
| Ilość komór | 3,00 szt. |