Podobne modele
Opis
Wózek na euroskrzynki marki Bartscher to bardzo przydatny element wyposażenia gastronomicznego – doskonale sprawdzi się w restauracjach, firmach cateringowych, a także w masarniach i piekarniach. Zastosowanie wózka znacznie przyspiesza proces transportu artykułów żywnościowych – istnieje możliwość przewożenia 3 skrzynek jednocześnie.
Wózek do euro skrzynek Bartscher został wykonany ze stali niklowo-chromowej, dzięki czemu jest łatwy w zachowaniu czystości oraz jest bardzo wytrzymały. Maksymalna nośność wózka to 100 kg.
Odstęp pomiędzy prowadnicami:
- Góra 118 mm (E1),
- Środek 380 mm (E1, E2, E3),
- Dół 250 mm (E1,E2).
Format prowadnic 600x400 mm.
Komfortowy transport wózka odbywa się dzięki zastosowaniu stabilnych, skrętnych kółek – 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania.
Wózek do skrzynek Bartscher posiada zabezpieczenie przed uszkodzeniem ścian w postaci odbojników – 4 odbojniki wykonane z tworzywa sztucznego.
Zestaw montażowy – łatwy montaż.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 300064 |
|---|---|
| EAN | 4015613673516 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 720,00 mm |
| Głębokość | 500,00 mm |
| Wysokość | 965,00 mm |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Konstrukcja | skręcana |
| Liczba półek | 3,00 szt. |
| Nośność | 100,00 kg |