Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Podczas długiego spotkania w sali konferencyjnej, imprezy w sali bankietowej, śniadania bufecie lub restauracji hotelowej nie może zabraknąć świeżo zaparzonej kawy.
Zaparzacz do kawy Bartscher Regina Plus 40 to niezastąpione urządzenie w profesjonalnej gastronomii. Pojemność wynosząca 6,8 litra pozwala na wydajność do 48 filiżanek aromatycznej kawy, a minimalna ilość płynu (3 litry) do 20 filiżanek.
Obudowa została wykonana ze stali szlachetnej, co zapewnia bardzo wysoką odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne oraz gwarantuje długotrwałe utrzymywanie temperatury. Czas zaparzania pełnego urządzenia wynosi 45 minut.
Poręczne uchwyty z tworzywa sztucznego umożliwiają bezpieczne przenoszenie zaparzacza oraz podnoszenie pokrywy bez ryzyka poparzenia się wrzątkiem. Lampki kontrolne informują o działaniu urządzenia.
Czytelny wskaźnik poziomu napełnienia pozwala szybko i bezproblemowo odczytać aktualną ilość płynu. 2 osobne systemy grzania umożliwiają funkcję zaparzania lub jedynie utrzymywania ciepła. Bardzo pomocnym rozwiązaniem jest zastosowanie sygnału informującego o konieczności odkamienienia urządzenia.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A190149 |
|---|---|
| EAN | 4015613742427 |
| Model | 40 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 220,00 mm |
| Głębokość | 220,00 mm |
| Wysokość | 415,00 mm |
| Pojemność | 6,80 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1200 |
| Podwójne ścianki | Nie |
| Tacka ociekowa | Nie |