Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Kolekcja Isla marki Churchill wykonana jest z wyjątkowo mocnego materiału Super Vitrified, który jest dwukrotnie wypalany w temperaturze 1250°C i 1100°C. Dzięki temu, naczynia są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Większość elementów z tej kolekcji posiada dożywotnią gwarancję na wyszczerbienia krawędzi. Ponadto, produkty są odporne na wysoką temperaturę, można je myć w zmywarkach gastronomicznych i używać w kuchenkach mikrofalowych.
Isla to linia stworzona z myślą o wygodzie użytkowania. Naczynia są lekkie, ale jednocześnie niezwykle trwałe. Wytłoczenia nadają im unikalnego charakteru, a ich kształt umożliwia piętrowanie, co pozwala oszczędzić miejsce w kuchni i zwiększa efektywność pracy.
Cechy linii Isla:
- Wyróżnia się charakterystycznymi wytłoczeniami, które odwzorowują naturalne kształty i faktury wybrzeża,
- możliwość piętrowania,
- nowoczesny design łączy elegancję z praktycznością,
- wytłoczenia nadają naczyniom unikalnego charakteru.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | WHISIPOB1 |
|---|---|
| EAN | 5034414419030 |
| Producent | Churchill |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | dożywotnia gwarancja (na wyszczerbienie brzegów) |
| Głębokość | 0,25 mm |
| Średnica | 170,00 mm |
| Materiał wykonania | porcelana |
| Linia | Churchill Isla |
| Temperatura maksymalna | 180 °C |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Przystosowanie do kuchni mikrofalowych | Tak |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | A'la Carte |
| Pakowane po | 6,00 szt. |
| Piętrowanie | Tak |