Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Kubek Duck Egg Blue o pojemności 340 ml w pięknym pastelowym odcieniu. W kolekcji dostępne są także inne akcesoria do herbaty i kawy.
Stonecast marki Churchill to kolekcja rustykalnych, ręcznie zdobionych produktów inspirowanych naturą i zmieniającymi się porami roku. Charakter procesu produkcyjnego sprawia, że każdy egzemplarz jest nieco inny. Dodaje mu to uroku i oryginalności. Kolekcja dostępna jest aż w dziewiętnastu kolorach o sugestywnych nazwach nawiązujących do natury (np. Duck Egg Blue – niebieskie kacze jajo, Peppercorn Grey – szare ziarenko pieprzu, Bayou – zalewisko itp.). Stonecast to idealne płótno do prezentowania niebanalnych potraw z sezonowych produktów.
Ponadto kolekcję wyróżnia:
- trwałość - produkty wykonane zostały z materiału Super Vitrified, który uchodzi na jeden z najmocniejszych na świecie;
- bezpieczeństwo – porcelana nie pochłania wilgoci, jest bardziej higieniczna i wytrzymała na szok termiczny;
- szkliwienie ecoglaze - tworzy warstwę ochronną zapewniającą trwałość i poprawiającą wydajność podczas intensywnego użytkowania;
- dożywotnia gwarancja na obtłuczenia wybranych elementów.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | SDESVM121 |
|---|---|
| EAN | 5034414372106 |
| Producent | Churchill |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | dożywotnia gwarancja (na wyszczerbienie brzegów) |
| Głębokość | 0,34 mm |
| Wysokość | 110,00 mm |
| Materiał wykonania | porcelana |
| Linia | Churchill Stonecast Duck Egg Blue |
| Temperatura maksymalna | 180 °C |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Przystosowanie do kuchni mikrofalowych | Tak |
| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj | A'la Carte |
| Pakowane po | 6,00 szt. |
| Piętrowanie | Tak |