Opis
Maszynka do tarcia mozzarelli CM marki Edenox to specjalistyczne urządzenie zaprojektowane do szybkiego ścierania (krojenia) serów miękkich, szczególnie wskazane do mozzarelli, sera na pizzę, itp. Maszynka została stworzona z myślą o ułatwieniu procesu przygotowywania posiłków w pizzeriach, restauracjach bazujących na świeżych składnikach.
Sterowanie / Funkcjonalność
Urządzenie do tarcia sera Edenox zostało wyposażone w sterowanie z automatycznym wyłącznikiem zapobiegającym niekontrolowanemu uruchomieniu urządzenia w przypadku ewentualnego zaniku napięcia w sieci.
Dla zachowania maksymalnej wydajności przekładnie przystosowane są do dużych obciążeń – koła zębate reduktora pracują w kąpieli olejowej.
Wydajność maksymalna 150 kg/h dla mozzarelli.
Stożek do ścierania mozzarelli – otwory 7 mm.
Materiał wykonania
Maszynka do tarcia mozzarelli CM została wykonana z wysokiej jakości materiałów w pełni bezpiecznych w kontakcie z żywnością.
- Korpus – stal nierdzewna,
- Element ścierający (stożek) 130x45 mm – stal nierdzewna,
- Obudowa – aluminium,
- Taca podawcza 250x200x50 mm – stal nierdzewna,
- Taca zbierająca 250x200x50 mm – stal nierdzewna.
Obudowa wykonana z aluminium w całości demontowalna, łatwa w zachowaniu czystości.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 19000567 |
|---|---|
| Model | CM |
| Producent | Edenox |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 220,00 mm |
| Głębokość | 430,00 mm |
| Wysokość | 430,00 mm |
| Średnica otworów sita [mm] | 7 |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 750 |
| Wydajność na godzinę | 150,00 kg/h |