Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Profesjonalny warnik do wody marki Gredil to niezastąpione urządzenie do podgrzewania oraz zagotowywania wody. Urządzenie świetnie sprawdzi w hotelach, restauracjach oraz podczas eventów i konferencji.
Warnik został wykonany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwy w zachowaniu czystości. Prosty, elegancki design sprawia, że urządzenie wpasuje się w każde wnętrze.
Urządzenie posiada szeroki zakres temperatur od 30°C do 110°C, a dzięki wbudowanemu termostatowi bezpieczeństwa warnik chroniony jest przed przegrzaniem.
Dodatkowo warnik wyposażony jest we wskaźnik poziomu wody w zbiorniku.
Dla zachowania komfortu użytkowania urządzenie zostało wyposażone w bezkropelkowy kranik oraz kontrolkę zasilania.
Urządzenie zostało wyposażone w zabudowaną grzałkę, dzięki czemu jest ona chroniona przed powstającym kamieniem, który może prowadzić do przegrzania się urządzenia i późniejszej awarii.
Aby zachować gwarancję, należy używać wody o twardości do 6°dH w skali niemieckiej, twardsza woda powoduje osadzanie kamienia, co może spowodować uszkodzenia.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 751185 |
|---|---|
| EAN | 5902898730050 |
| Producent | Gredil |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Wysokość | 498,00 mm |
| Średnica | 365,00 mm |
| Pojemność | 18,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2500 |
| Podwójne ścianki | Nie |
| Tacka ociekowa | Nie |