Podobne modele
Opis
Zamrażarka skrzyniowa marki Liebherr o pojemności 252 l to profesjonalne urządzenie mroźnicze przeznaczone do zastosowań komercyjnych w restauracjach, hotelach, piekarniach oraz sklepach spożywczych. Wysokiej jakości komponenty, solidne wykonanie, a także precyzyjne moduły elektroniczne zapewniają stabilną pracę nawet w najcięższych warunkach eksploatacji.
Materiał wykonania
Obudowa zamrażarki skrzyniowej została wykonana z wysokiej jakości stali malowanej na biało odpornej na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwej w zachowaniu czystości.
Pokrywa przesuwna została wykonana z aluminium i PCV z izolacją piankową. Kompozytowe wykonanie charakteryzuje się odpornością na zarysowania, dzięki czemu pokrywa może służyć jako powierzchnia robocza – istnieje możliwość niewielkiego obciążenia pokrywy.
Rama urządzenia została wykonana z połączenia tworzywa i aluminium o zaokrąglonych narożnikach umożliwiających wygodne czyszczenie urządzenia, a także bezpieczeństwo podczas wyciągania towarów.
Wnętrze zamrażarki zostało wykonane z aluminium odpornego na zarysowania. Ponadto aluminium doskonale przewodzi zimno, dzięki czemu urządzenie szybko osiąga zadaną temperaturę.
Efektywność energetyczna
Zamrażarka skrzyniowa Liebherr działa w oparciu o przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R 290. Dzięki temu, urządzenie nie ma negatywnego wpływu na środowisko i nie przyczynia się do globalnego ocieplenia.
Materiał izolacyjny o grubości 60 mm gwarantuje zachowania stabilnej temperatury oraz obniża zużycie energii. Zastosowanie skutecznej izolacji przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej urządzenia – mniejsze zużycie energii przy doskonałych osiągach mroźniczych.
Panel sterowania
Urządzenie marki Liebherr sterowane jest mechanicznie, dzięki czemu użytkownik może łatwo ustawić temperaturę w zakresie od -10°C do -24°C.
Wskaźnik temperatury – wewnętrzny analogowy.
Ergonomia
Dla komfortu użytkowników zamrażarka została wyposażona w dedykowane miejsce na zawieszenie koszy – stabilna konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do towaru.
Kosze sprzedawane oddzielnie.
Skraplacz zintegrowany w piance izolacyjnej zapewnia wydajną pracę bez wibracji i hałasu.
Cechy urządzenia
- Stabilne rolki samonastawne,
- Poziom szumu: 42 dB(A),
- Zakres temperatury otoczenia: +10°C do +35°C,
- Odpływ wody z odmrażania,
- Kosze sprzedawane oddzielnie.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 994587851 |
|---|---|
| Model | EFE 3000 |
| Producent | Liebherr |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 3 lata |
| Szerokość | 1 045,00 mm |
| Głębokość | 680,00 mm |
| Wysokość | 840,00 mm |
| Pojemność | 252,00 l |
| Wewnętrzna szerokość | 920,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 535,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 585,00 mm |
| Materiał wykonania | stal, szkło |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 132 |
| Klasa energetyczna | C |
| Roczne zużycie energii | 546 kWh/rok |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Wskaźnik temperatury | wewnętrzny analogowy |
| Temperatura minimalna | -24 °C |
| Temperatura maksymalna | -10 °C |
| Odszranianie | ręczne |
| Sterowanie | mechaniczne |