Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Nóż do kebaba marki Potis to niezastąpione urządzenie w każdym profesjonalnym lokalu serwującym dania kuchni arabskiej.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości parametrów nóż idealnie sprawdzi się do krojenia wszelkiego rodzaju pieczonego mięsa z kebaba.
Możliwość regulacji grubości cięcia od 0 mm do 10 mm sprawi, że każdy klient otrzyma odpowiednią ilość mięsa.
Projektanci noży do kebaba Potis w swoich nożach zastosowali optymalną średnicę noża 80 mm, dzięki czemu plastry mięsa za każdym razem będą miały identyczną szerokość.
Niewątpliwą zaletą noża do kebaba Potis jest miękki start oraz cicha praca.
Nóż do kebaba spełnia wymagania oraz normy zawarte w deklaracji zgodności Unii Europejskiej.
Dodatkowo urządzenie posiada opatentowane zabezpieczenie przed zalaniem oraz jest wodoodporne - norma IP67.
W zestawie 2 noże 80 mm i ostrzałka.
Cechy urządzenia:
- prędkość obrotowa: 7500 obr./min,
- wydajność: 90 kg/24 h.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 777615 |
|---|---|
| EAN | 5902898738346 |
| Model | H 8000 |
| Producent | Potis |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 125,00 mm |
| Głębokość | 170,00 mm |
| Wysokość | 190,00 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 90 |
| Regulacja grubości | 0-10 mm |