Promocja Stalgast

Stalgast - Promocja Jesienna 2017

Unoszące się babie lato to synonim polskiej złotej jesieni. Drobne nitki pajęczej sieci powoli oplatają gałązki i liście drzew, a zwierzęta gromadzą zapasy na zimę. Tą beztroską, sielską atmosferę mógł przerwać tylko polski producent sprzętu gastronomicznego Stalgast, wprowadzając mega rabaty!

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku sprawia, że Stalgast jest jednym z liderów branży gastronomicznej. Produkty z najwyższej półki, szybki serwis, polska produkcja to wszystko gwarantuje, że produkty Stalgast sprawdzą się w kuchni przez wiele lat.

W najnowszej Jesiennej gazetce znajdą Państwo 254 specjalnie wyselekcjonowane produkty w nowych niższych cenach. Największe promocje sięgają nawet -44%.

Wśród nich:

  • kuchenki mikrofalowe,
  • szklanki,
  • pucharki,
  • robot wielofunkcyjny Robot Coupe R301 z 4 tarczami gratis,
  • i wiele więcej.

Przygotuj w kuchence mikrofalowej ciepłe dania i przestań przejmować się chłodnym wiatrem za oknem. Przyspiesz sposób przygotowania posiłków do minimum dzięki licznym programom oraz 5 poziomom mocy. Zyskaj czas dla rodziny i przyjaciół!

Aromatyczna zupa czy sos grzybowy? To wszystko przygotujesz dzięki robotowi wielofunkcyjnemu Robot Coupe R301. Zmienne końcówki pozwalają na przygotowanie zarówno zup, sosów, jak i sorbetów, lodów, marmolad, past owocowych, sałatek i wiele więcej.

Gazetkę promocyjną można zobaczyć tutaj: Stalgast - Promocja Jesienna 2017.

Obniżyliśmy ceny podane w gazetce! Dokładne ceny promocyjnych produktów podane są na naszej stronie.

Oferta obowiązuje od 09.10 do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

180 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

180 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Promocja Stalgast

Minimal Price: 1.12