Blachy do pizzy

Aby przyrządzić idealną pizzę, nie wystarczy użyć świeżych składników i znać odpowiednie przepisy. Pizza potrzebuje odpowiednich warunków i odpowiedniego sprzętu do przygotowywania. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo blachy do pizzy od najlepszych producentów Stalgast oraz  Hendi, dzięki nim każda pizza będzie pyszna i równomiernie wypieczona. 

Blacha na pizzę - wybór

Wybór odpowiedniej blachy do pizzy zapewni naszym wypiekom odpowiedni kolor oraz kształt. Na naszej stronie dostępne są okrągłe blachy idealnie nadające się do użytku w pizzeriach oraz w restauracjach serwujących dania kuchni włoskiej. 

Blachy dostępne na naszej stronie posiadają różne wymiary, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią średnicę blaszki dostosowaną do swoich potrzeb. 

Wysokiej jakości materiał wykorzystany przy produkcji blachy sprawia, że ciasto nie przykleja się do spodu, ani się nie przypala. Odpowiednia konserwacja blach powoduje, że są one zakupem na długie lata.  

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

37 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

37 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Blachy do pizzy

Minimal Price: 6.70