Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Kebab to jedno z najczęściej wybieranych dań, kiedy potrzebujemy zjeść solidny posiłek poza domem, a nie mamy czasu na długie oczekiwanie. Specyficzna struktura mięsa, wyjątkowy aromat orientalnych przypraw i wyśmienity smak to cechy, którym nie sposób się oprzeć.
Opiekacz do kebaba gazowy firmy Roller Grill stanowi obowiązkowe wyposażenie niedużych barów fast food oraz restauracji mających w ofercie to arabskie danie.
3 promienniki sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł zapewniają równomierne grzanie, dzięki czemu mięso zachowuje jednakową strukturę w każdym miejscu, nie przypala się ani nie pozostaje surowe niezależnie od ułożenia. Promienniki wyposażone są w termoparę zabezpieczającą.
Wyjmowane elementy mające kontakt z żywnością – perforowana taca oraz pojemnik na tłuszcz – ułatwiają zachowanie urządzenia w czystości.
W zestawie znajdują się dysze do gazu ziemnego (G20) oraz do gazu propan-butan. Należy pamiętać, że urządzenia gazowe mogą być podłączane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami.
Istnieje możliwość dokupienia sztycy, osłony termicznej, mocowania na nóż oraz drzwi panoramicznych.
Długość sztycy wynosi 600 mm.
Wsad: 25 kg.
Zdjęcie poglądowe.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 777374 |
|---|---|
| EAN | 3322126669327 |
| Producent | Roller Grill |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 580,00 mm |
| Głębokość | 660,00 mm |
| Wysokość | 870,00 mm |
| Długość | 600,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Gaz |