Serwis i części zamienne

Serwis

Zawsze staramy się dbać o naszych Kontrahentów – również po okresie gwarancji. Na życzenie Klienta organizujemy serwis pogwarancyjny sprzętu gastronomicznego – również tego spoza naszej oferty. Urządzenia mogą być odbierane za pośrednictwem firm kurierskich i przekazywane do serwisu stacjonarnego, przekazywane do naprawy bezpośrednio w naszej siedzibie lub naprawiane na miejscu – u Klienta.

Pracownicy serwisu posiadają wszelką niezbędną wiedzę oraz uprawnienia do realizacji swoich zadań – odbywają regularnie szkolenia producentów oraz kursy (uprawnienia G1, G2, G3).

W razie potrzeby organizujemy montaż zakupionego u nas sprzętu, dzięki czemu możliwe są pełne realizacje – lokal „pod klucz”.

W razie pytań/wątpliwości zachęcamy do kontaktu:

 

tel. 76 744 91 46

Części zamienne

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy części zamienne do wszystkich oferowanych przez nas urządzeń oraz sprzętu z poza naszej oferty.

Poniżej znajduje się katalog najbardziej popularnych części zamiennych do sprzętu gastronomicznego. Jeśli nie znalazłeś w nim tego czego szukasz, skontaktuj się z nami w celu wyceny danej części. Prosimy o napisanie wiadomości e-mail na adres – z podaniem modelu urządzenia oraz potrzebnej do niego części.