Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Creme brulee to jeden z najchętniej wybieranych deserów. Aby właściwie go przygotować, potrzebne są profesjonalne akcesoria.
Palnik gazowy do creme brulee firmy Stalgast doskonale karmelizuje sosy i kremy. Znajdzie również szerokie zastosowanie w cukiernictwie i gastronomii.
Czas pracy przy maksymalnym załadunku wynosi do 90 minut. Temperatura płomienia sięga 1300°C. Urządzenie wyposażone jest w piezoelektryczny zapalnik, a płomień palnika może być regulowany.
Dla zwiększenia ergonomii użytkowania w palniku zastosowano przycisk blokady płomienia. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed dziećmi.
Palnik sprzedawany jest bez gazu.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 500700 |
|---|---|
| EAN | 5902898707861 |
| Producent | Stalgast |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 153,00 mm |
| Głębokość | 74,00 mm |
| Wysokość | 179,00 mm |
| Pojemność | 0,05 l |