Podobne modele
Opis
Świeżo wyciskane soki to wyśmienite źródło witamin. Nie tylko pysznie smakują, ale też dostarczają mnóstwa cennych składników.
Wyciskarka do cytrusów firmy Stalgast umożliwi wprowadzenie do oferty lokalu cieszących się coraz większą popularnością świeżo wyciskanych soków. Prędkość wynosząca 900 obr/min zapewnia błyskawiczne uzyskiwanie napoju.
Podstawa została wykonana z anodowanego aluminium, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości, a tym samym praca z nią zawsze przebiega higienicznie. Misa i sitko, mające kontakt z sokiem, są zrobione bezpiecznego do kontaktu z żywnością poliwęglanu. Otwarta konstrukcja i transparentna pokrywa misy umożliwiają obserwację całego procesu wyciskania owoców.
Do kompletu dołączone są 2 wymienne końcówki wyciskające do większych i mniejszych owoców.
Urządzenie jest przeznaczone do pracy ciągłej. Elementy mające kontakt z żywnością można myć w zmywarce.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 480012 |
|---|---|
| EAN | 5902898722178 |
| Producent | Stalgast |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 315,00 mm |
| Głębokość | 200,00 mm |
| Wysokość | 440,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium, poliwęglan, stal nierdzewna |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 180 |
| Ilość obrotów | 900,00 obr./min |