Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Nikt nie lubi otrzymywać zimnej pizzy, a ta ze względu na swą strukturę szybko traci ciepło. Dlatego do jej właściwego transportu potrzebne są odpowiednie warunki.
Pojemnik termoizolacyjny do pizzy marki Thermo Future Box jest wykonany ze spienionego polipropylenu. Materiał ten charakteryzuje wyjątkowa lekkość, sprężystość i jednocześnie wytrzymałość, co decyduje o tym, że naczynie doskonale nadaje się do transportu. Choć spieniony polipropylen strukturą przypomina styropian, w przeciwieństwie do niego wykazuje bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki fizyczne.
Świetne właściwości termoizolacyjne i szczelnie przylegająca pokrywa bardzo dobrze utrzymują temperaturę wewnątrz pojemnika, ograniczając straty ciepła do minimum. Ponadto naczynie jest bardzo łatwe w zachowaniu czystości.
Pojemnik Thermo Future Box jest szczególnie polecany firmom cateringowym.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 057301 |
|---|---|
| EAN | 5902898723922 |
| Producent | Thermo Future Box |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 410,00 mm |
| Głębokość | 410,00 mm |
| Wysokość | 330,00 mm |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Pojemność | 32,00 l |
| Materiał wykonania | spieniony polipropylen |
| Piętrowanie | Tak |