Podobne modele
Opis
Blender Pro Xtra marki Bartcher o pojemności 2,5 l to urządzenie przystosowane do:
- siekania,
- miksowania,
- przygotowywania puree,
- robienia shake'ów,
- rozrabniania, kruszenia lodu.
Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości silnik pozwalający na osiągnięcie aż 28000 obr./min., dzięki czemu blender doskonale radzi sobie nawet z twardym lodem. Ponadto 6 ramienny nóż wykonany ze stali nierdzewnej dokładnie kruszy i miksuje przygotowywane mieszanki.
Dla najwyższych osiągów blendowania urządzenie wyposażono w funkcję pulsowania znacznie poprawiającą efekty pracy.
Projektanci Bartscher wyposażyli blender w dodatkową zdejmowaną osłonę przed hałasem.
Obudowa blendera Pro Xtra została wykonana z bezpiecznego oraz odpornego tworzywa sztucznego ABS, które zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Kielich miksujący został wykonany z przezroczystego poliwęglanu, który pozwala na śledzenie procesu blendowania. Dodatkowo poliwęglan jest łatwy w zachowaniu czystości. Pojemność kielicha 2,875 - poziom napełnienia 2,5 l.
Blender został zaprojektowany z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa:
- wyłącznik bezpieczeństwa,
- ochrona przed przegrzaniem.
W zestawie:
- 1 dociskacz.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 150182 |
|---|---|
| EAN | 4015613734569 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 240,00 mm |
| Głębokość | 270,00 mm |
| Wysokość | 570,00 mm |
| Pojemność | 2,50 l |
| Materiał wykonania | tworzywo abs |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1680 |
| Ilość obrotów | 28 000,00 obr./min |