Podobne modele
Opis
Blender o pojemności 3,2 l marki Bartscher to niezastąpione urządzenie w profesjonalnej gastronomii oraz w kuchni domowej.
Blender umożliwia rozdrabnianie, przygotowywanie puree oraz kruszenie lodu. Otwór do napełniania umiejscowiony na górze zapewnia wygodną pracę. 3 stopnie prędkości pozwalają dostosować moc urządzenia do ilości i rodzaju przerabianych produktów.
W trosce o komfort użytkowników producent zastosował wyłącznik bezpieczeństwa, znajdujący się w pokrywie urządzenia. Nóżki z przyssawkami gwarantują doskonałą przyczepność urządzenia, dzięki czemu nie ma ryzyka jego przewrócenia się w trakcie pracy.
Blender posiada funkcję pulsowania.
Cechy urządzenia:
- poziom napełnienia: 2,15 l,
- zamykana wylewka.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 150151 |
|---|---|
| EAN | 4015613632902 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 215,00 mm |
| Głębokość | 215,00 mm |
| Wysokość | 460,00 mm |
| Pojemność | 3,20 l |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 |