Podobne modele
Opis
Cyfrowy młynek do kawy Bartscher Tauro Digital to profesjonalne rozwiązanie do kawiarni, barów, restauracji i innych lokali gastronomicznych, w których serwuje się świeżo mieloną kawę z ekspresu kolbowego. Dzięki praktycznemu wyświetlaczowi, pozwala na precyzyjne określenie stopnia mielenia oraz dozowanie odpowiedniej ilości kawy.
Mechanizm mielący
Urządzenie wyposażone jest w wydajny młynek tarczowy o prędkości obrotowej do 1650 obrotów na minutę. W zależności od wybranych ustawień, możliwe jest dozowanie od 5 do 12 g lub mielenie ciągłe w przypadku zmiennych ilości kawy.
Ergonomia
Młynek jest wyposażony w zbiornik na ziarna kawy o pojemności 1 kg, co umożliwia płynną pracę kawiarni nawet przy wzmożonym ruchu.
Młynek jest prosty w obsłudze. Wielojęzyczny cyfrowy wyświetlacz oraz dotykowe przyciski pozwalają szybko wybrać odpowiednie ustawienia. Dzięki funkcji Memory, urządzenie zapamiętuje parametry użytkownika dla jednej lub dwóch filiżanek.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 190225 |
|---|---|
| EAN | 4015613806228 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 215,00 mm |
| Głębokość | 385,00 mm |
| Wysokość | 515,00 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 275 |