Podobne modele
Opis
Młynek do kawy Space II marki Bartscher to niezbędny element każdej kawiarni i restauracji serwującej świeżo mieloną kawę.
Pojemność zbiornika na ziarna wynosi 2 kg, a pojemnika zbiorczego na gotowy produkt 600 g, dzięki czemu z jednego wsadu przyrządzimy wiele porcji mielonej kawy.
Maksymalna prędkość obrotowa sięgająca 1300 obrotów na minutę pozwala w bardzo krótkim czasie uzyskać gotową do zaparzenia, rozdrobnioną kawę.
Wykonanie ze stali szlachetnej sprawia, że młynek jest prosty w utrzymaniu czystości i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie ochrony przed przegrzaniem zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Regulacja dozowania umożliwia dostosowanie porcji kawy w zależności od potrzeb w zakresie od 5 do 12 g.
Stopień ochrony: IP21.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 190174 |
|---|---|
| EAN | 4015613658957 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR | |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 200,00 mm |
| Głębokość | 390,00 mm |
| Wysokość | 600,00 mm |
| Pojemność | 0,60 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 352 |



