Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Patelnia do paelli marki Bartscher o średnicy 800 mm to tradycyjne naczynie wykonane w nowoczesnym stylu przeznaczone do przygotowywania oraz serwowania hiszpańskiego dania paelli. Patelnia została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w profesjonalnej gastronomii.
Powierzchnia do smażenia została wykonana ze stali polerowanej strukturalnej bezpiecznej dla produktów spożywczych. Stal polerowana dobrze oddaje ciepło, a także jest łatwa w zachowaniu czystości.
Dla zachowania komfortu użytkowników patelnia została wyposażona w 2 lakierowane uchwyty w kolorze czerwonym. Zastosowanie nitowanego łączenia, a także wysoka jakości materiałów sprawiają, że rączki patelni są odporne na wysoką temperaturę oraz wygodnie leżą w dłoni.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A153280 |
|---|---|
| EAN | 4015613696997 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 1 005,00 mm |
| Głębokość | 810,00 mm |
| Wysokość | 73,00 mm |
| Średnica | 800,00 mm |
| Materiał wykonania | stal polerowana |