Podobne modele
Opis
Paella to hiszpańska danie pochodzące z Walencji, która jest oparta przede wszystkim na ryżu z dodatkiem szafranu. Istnieje wiele odmian, w których dodaje się między innymi owoce morza, drób, królika i przeróżne warzywa. Paella według tradycji powinna być spożywana bezpośrednio z naczynia, w którym została przyrządzona. Aby móc serwować to danie swoim gościom, musisz wyposażyć się w to naczynie.
Patelnia do paelli STP600 marki Bartscher to wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli Ci przygotować tę wspaniałą potrawę. Jest on również bardzo eleganckie, dzięki czemu gotowe danie będziesz mógł podać w tym samym naczyniu, zgodnie z tradycją.
Patelnia wykonana jest z polerowanej stali o strukturze wykonanej w taki sposób, aby przygotowywana paella była jeszcze lepsza - danie nie przywiera do patelni, a temperatura rozprowadzana jest równomiernie po całym dnie naczynia. Dodatkowo patelnia wyposażona jest w wysoką krawędź, jak również w odporne na wysoką temperaturę uchwyty. Naczynie może być również wykorzystywane do smażenia ziemniaków, krajanki mięsnej, gyrosa lub chili con carne.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | A153255 |
|---|---|
| EAN | 4015613696959 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 730,00 mm |
| Głębokość | 550,00 mm |
| Wysokość | 58,00 mm |
| Średnica | 550,00 mm |
| Materiał wykonania | stal polerowana |