Podobne modele
Opis
Warnik do wody o pojemności 6 l marki Bartscher to niezastąpione urządzenie do restauracji hotelowych, firm cateringowych i barów. Woda podgrzewana w warniku może służyć do przygotowania kawy, herbaty i innych ciepłych napojów.
Obudowa urządzenia oraz pokrywa zostały wykonane ze stali szlachetnej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Uchwyty z tworzywa sztucznego zapobiegają poparzeniu się podczas przenoszenia warnika z gorącą zawartością.
Urządzenie zostało wyposażone we wskaźnik poziomu napełnienia, dzięki czemu pracownicy obsługujący warnik mogą na bieżąco kontrolować ilość wody.
Temperatura regulowana bezstopniowo w zakresie od 30°C do 100°C.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 200085 |
|---|---|
| EAN | 4015613697208 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 280,00 mm |
| Głębokość | 290,00 mm |
| Wysokość | 385,00 mm |
| Pojemność | 6,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1800 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Podwójne ścianki | Nie |
| Tacka ociekowa | Nie |