Warniki do wody i napojów

Dzięki warnikowi w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie zagotować lub podgrzać duże ilości wody i napojów, a także utrzymywać temperaturę płynu na pożądanym poziomie. Warnik do wody to niezastąpione urządzenie w lokalach serwujących duże ilości ciepłych napojów. Warniki doskonale sprawdzają się również m. in. przy warzeniu wina czy piwa. W ofercie sklepu Gastrro dostępne są warniki do wody dobrych marek, wykonanie ze stali nierdzewnej, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością oraz zapewniające dłuższe utrzymywanie ciepła.

Na co zwrócić uwagę, wybierając warnik?

Zanim zakupimy wybrany warnik, powinniśmy rozważyć kilka aspektów, by ocenić, czy dane urządzenie spełni wszystkie nasze oczekiwania. Pierwsza ważna kwestia to pojemność urządzenia. Warnik do wody, którego będziemy używać do przygotowywania dużej ilości gorących napojów w restauracji, stołówce czy barze powinien mieć przynajmniej 10-14 litrów pojemności. W sprzedaży dostępne są warniki do wody o pojemnościach od 6 do nawet 30 litrów. Profesjonalne urządzenia są szczelnie zamykane, dlatego płyny mogą być w nich przechowywane do kilku dni.

Istotnym parametrem jest również moc. Warto zwrócić na nią uwagę szczególnie wtedy, gdy zależy nam na szybkiej pracy urządzenia. Im większa moc warnika, tym szybsze podgrzewanie wody. Znaczenie ma tu również oczywiście pojemność urządzenia. Im będzie ona większa, tym większa powinna być moc. Dokonując wyboru, warto zatem zwrócić uwagę na stosunek pojemności do mocy.

Ostatnia istotna kwestia to regulacja temperatury. Odpowiada za nią termostat, w który wyposażony jest warnik. Nowoczesne urządzenia mają zwykle szeroki zakres regulacji temperatur, co może mieć duże znaczenie podczas codziennej pracy. Jeśli jesteś perfekcjonistą, co jest dobrą cechą osób pracujących w gastronomii, wybierz warnik o szerokim zakresie regulacji temperatur.

Warnik to niedrogie, proste urządzenie, które może znacznie przyspieszyć wykonywanie standardowych zadań w gastronomii, a także w domowej kuchni. Warto zdecydować się na jego zakup, by w łatwy sposób zwiększyć komfort pracy i zyskać czas, który można będzie wykorzystać na przygotowywanie pysznych potraw. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup warnika do wody i potrzebujesz porady, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

39 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

39 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Warniki do wody i napojów

Minimal Price: 19.43