Podobne modele
Opis
Świeżo wyciskane soki to hit ostatnich miesięcy. Poszerz działalność swojego lokalu i serwuj pyszne i zdrowe soki za pomocą wyciskarki do cytrusów CS1 marki Bartscher. Urządzenie umożliwia wyciskanie soku z pomarańczy, grejpfrutów i granatów.
Obudowa wyciskarki została wykonana z masywnego odlewu aluminium, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Dla komfortu użytkowania urządzenie zostało wyposażone w automatyczną aktywację poprzez dociśnięcie ramienia dźwigni.
Dla zachowania najwyższego poziomu higieny pojemnik na sok, nasadka stożkowa i sito ze stali nierdzewnej są wyjmowane i można myć je w zmywarkach.
Wydajny silnik urządzenia pozwala na osiągnięcie 980 obrotów na minutę, dzięki czemu z każdego cytrusa uzyskamy maksymalną ilość soku.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 150146 |
|---|---|
| EAN | 4015613587226 |
| Model | CS1 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 220,00 mm |
| Głębokość | 330,00 mm |
| Wysokość | 375,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 230 |
| Moc gazowa | 230,00 W |
| Ilość obrotów | 980,00 obr./min |