Podobne modele
Opis
Świeżo wyciskany sok to idealny sposób na uzupełnienie niedoborów witamin oraz składników mineralnych. Szklanka świeżego soku zalecana jest w celu poprawy urody, wzmocnienia odporności oraz zwiększenia energii.
Wyciskarka do cytrusów 71C marki Santos to urządzenie zaprojektowane do bezpiecznego wyciskania świeżego soku z grejpfrutów, pomarańczy oraz cytryn/limonek. Urządzenie doskonale sprawdzi się w małej gastronomii - kawiarnie, bary szybkiej obsługi, restauracje. Ponadto dzięki stosunkowo małym rozmiarom wyciskarka sprawdzi się również w domowej kuchni.
Materiał wykonania
Urządzenie zostało wykonane z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego, które spełnia wszelkie normy HoReCa i jest przeznaczone do kontaktu z żywnością. Zarówno stożek do wyciskania, jak i pojemnik na sok nie wpływają na smak ani zapach przygotowywanego napoju. Dodatkowo wysoka jakość tworzywa sztucznego sprawia, że pojemnik oraz stożek mogą być myte w zmywarce do naczyń.
Wydajność
Wyciskarka do cytrusów Santos została wyposażona w wolnoobrotowy stożek z maksymalną prędkością obrotową 80 obr./min (50 Hz). Zastosowanie wolnoobrotowego silnika zapewnia wydajność do 15 litrów na godzinę.
Wolnoobrotowy silnik sprawia, że wyciskany owoc nie przegrzewa się, a co za tym idzie, nie wytracają się witaminy oraz składniki mineralne.
Cechy urządzenia:
- włącznik/wyłącznik,
- możliwość zdjęcia stożka,
- wysokość wylewki 135 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 150188 |
|---|---|
| EAN | 3700200071011 |
| Model | 71C |
| Producent | Santos |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 175,00 mm |
| Głębokość | 236,00 mm |
| Wysokość | 320,00 mm |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 40 |
| Ilość obrotów | 80,00 obr./min |