Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Bemar nastawny to podstawowe wyposażenie restauracji, hoteli, bufetów czy stołówek. Z jego pomocą utrzymasz idealną temperaturę wcześniej przygotowanych dań.
Podgrzewanie za pomocą kąpieli wodnej sprawia, że serwowane dania nie przypalają się oraz nie tracą swojego smaku.
Bemar nastawny marki Caterina to wyjątkowe urządzenie Polskiej produkcji. Zastosowanie najlepszych materiałów oraz parametrów sprawia, że urządzenie sprawdzi się w małej i średniej gastronomii.
Bemar został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwy w zachowaniu czystości. Stal nierdzewna zastosowana do produkcji bemarów Caterina spełnia wszystkie wymagania sanepidu, dzięki czemu urządzenie może być użytkowane w profesjonalnej gastronomii.
Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa bemar został wyposażony w bezpiecznik zapobiegający przegrzaniu.
Urządzenie o wkładzie GN 1/1 150 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 741155 |
|---|---|
| EAN | 5902898728064 |
| Producent | Caterina |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 340,00 mm |
| Głębokość | 570,00 mm |
| Wysokość | 242,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1200 |
| Temperatura maksymalna | 85 °C |