Bemary nastawne

Bemar to urządzenie niezbędne w niemal każdym lokalu gastronomicznym, pozwalające na zachowanie szybkiego tempa wydawania posiłków, płynności pracy oraz na podawanie gościom zawsze ciepłych posiłków, bez konieczności ich podgrzewania. Wśród bemarów wymienić możemy urządzenia nastawne, wolnostojące, jezdne oraz wózki bemarowe. W tej kategorii oferujemy naszym Klientom bemary nastawne, czyli moduły samodzielne do ustawiania na stołach i szafkach. Dostępne są bemary jedno-, dwu-, trzy- oraz czterokomorowe z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z regulacją temperatury oraz wyposażone w krany spustowe. Oferta obejmuje wyłącznie wyposażenie znanych marek, w tym Hendi oraz Redfox.

Bemary nastawne umieszczane w pomieszczeniach wydawczych podnoszą komfort pracy w profesjonalnej kuchni i przyspieszają wykonywanie codziennych zadań. Przy zachowaniu zasad związanych z czasem przechowywania pożywienia w bemarze, możemy wydawać ciepłe dania bez straty na ich jakości i smaku.

Bemary a zasady bezpieczeństwa przechowywania żywności

Pamiętajmy, że rola bemarów nie polega wyłącznie na utrzymaniu temperatury potraw optymalnej do spożycia. Urządzenia chronią także przed zanieczyszczeniami fizycznymi oraz opóźniają psucie się żywności.

  • Potrawy ciepłe można utrzymywać w podgrzewaczach przez okres 2 godzin. Dla dań gorących mięsnych, drobiowych, podrobowych, ryb, a także deserów gorących, jak budynie czy suflety, minimalna temperatura przechowywania żywności wynosi 63ºC.

  • Zupy na gorąco winniśmy przechowywać w temperaturze 75ºC.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą bemarów nastawnych. W osobnej kategorii znajdą Państwo również bemary wolnostojące/jezdne, które nie wymagają ustawiania na stole czy blacie. Bemary wolnostojące, w tym jezdne, doskonale nadają się do tzw. szwedzkich stołów z ciepłymi daniami oraz do stołówek.

Wśród proponowanych urządzeń znaleźć można bemary o różnej wielkości i pojemnościach, przeznaczone dla lokali o rozmaitych potrzebach. W razie jakichkolwiek pytań służymy profesjonalną pomocą przy doborze najlepszego bemaru do konkretnego lokalu gastronomicznego, z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych urządzeń.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

26 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

26 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Bemary nastawne

Minimal Price: 266.67