Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Klucz do sukcesu każdej pizzerii i pierogarni stanowi odpowiednio wyrobione ciasto. Aby to było możliwe, potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Taki oferuje włoski producent GGF specjalizujący się w urządzeniach służących do przygotowywania dań z ciast ciężkich.
Mikser spiralny firmy GGF jest niezastąpiony w każdym lokalu gastronomicznym, w którym serwuje się duże ilości potraw mącznych. Urządzenie doskonale sprawdzi się w wyrabianiu ciast ciężkich, na przykład na pierogi czy pizzę.
Wszystkie części, w tym spiralne mieszadło, mające bezpośredni kontakt ze składnikami spożywczymi zostały wykonane z bezpiecznej dla żywności stali nierdzewnej. Materiał ten gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość w zachowaniu czystości, dzięki czemu praca z urządzeniem zawsze przebiega w warunkach higienicznych.
Maksymalna pojemność zamontowanej na stałe dzieży wynosi 25 kg (ciasta).
Firma GGF od ponad 20 lat specjalizuje w wyposażaniu restauracji, w tym przede wszystkim pizzerii. Wykwalifikowani inżynierowie, wieloletnie doświadczenie i kulinarna pasja decydują o najwyższej jakości oferowanych produktów.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 786302 |
|---|---|
| EAN | 5902898735451 |
| Producent | GGF |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 440,00 mm |
| Głębokość | 830,00 mm |
| Wysokość | 720,00 mm |
| Pojemność | 33,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1300 |
| Wsad | 25 kg |