Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Dyspenser do sosów z pompką w kolorze czerwonym to profesjonalne akcesorium do gastronomii, stworzone z myślą o zastosowaniu w barach szybkiej obsługi, foodtruckach, bufetach czy cateringu. Pozwala na precyzyjne i higieniczne dozowanie keczupu lub innych sosów.
Materiał wykonania
Obudowa dyspensera jest wykonana z tworzywa ABS, zaś wewnętrzny pojemnik z miarką, pokrywka i pompka – z polipropylenu. Materiał ten jest całkowicie wolny od BPA, w pełni bezpieczny w kontakcie z żywnością. Ponadto, nie wpływa na smak i zapach przechowywanych sosów. Kolor obudowy wskazuje intuicyjnie na zawartość pojemnika.
Ergonomia
Dyspenser z pompką jest dedykowany do użytku zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Jego atutem jest wysoka odporność termiczna w zakresie od −40°C do +70°C.
Duża pojemność dyspensera – 2,5 litra – pozwala na obsługę dużej ilości zamówień bez konieczności częstego uzupełniania pojemników z sosami. Praktyczna pompka umożliwia dokładne dozowanie porcji sosu – 20 ml, z zachowaniem pełni higieny.
Dyspenser i wszystkie jego części nadają się do mycia w zmywarkach gastronomicznych. Po rozłożeniu na części istnieje możliwość piętrowania.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 203521 |
|---|---|
| EAN | 8711369203521 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 230,00 mm |
| Głębokość | 210,00 mm |
| Wysokość | 250,00 mm |
| Pojemność | 2,50 l |
| Materiał wykonania | polipropylen, tworzywo abs |
| Kontakt z żywnością | Tak |
| Temperatura minimalna | -40 °C |
| Temperatura maksymalna | 70 °C |
| Mycie w zmywarce | Tak |