Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Multipatelnia elektryczna marki Hendi to wyjątkowe urządzenie umożliwiające smażenie, pieczenie i utrzymywanie potraw w cieple. Urządzenie świetnie sprawdzi się w małych lokalach gastronomicznych oraz food truckach, w których brak miejsca na zainstalowanie kuchni. Małe rozmiary patelni ⌀400 mm oraz stosunkowo szybki czas nagrzewania sprawiają, że urządzenie rekomendowane jest dla profesjonalistów oraz do użytku domowego.
Robocza część patelni o ⌀400 mm umożliwia przygotowanie kilku produktów jednocześnie, dzięki czemu zacznie skrócimy czas potrzebny do wydawania posiłków.
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości aluminium z powłoką nieprzywierającą, co gwarantuje idealne wysmażenie wszystkich produktów. Nieprzywierająca powłoka spełnia wszystkie wymagania sanepidu.
Dla bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania multipatelnia Hendi została wyposażona w odłączany termostat z zasilaniem.
Projektanci Hendi zadbali o możliwość śledzenia całego procesu obróbki termicznej, dzięki pokrywie z przezroczystą szybą. Brak konieczności podnoszenia pokrywy znacznie przyspiesza proces smażenia oraz sprawia, że tłuszcz nie rozpryskuje się po całej kuchni.
Dodatkowo multipatelnia została wyposażona w 2 izolowane uchwyty.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 239506 |
|---|---|
| EAN | 8711369239506 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 190,00 mm |
| Średnica | 500,00 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1400 |