Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Patelnia z serii Kitchen Line bez pokrywki marki Hendi. Jeśli w kuchni cenisz sobie dobrą jakość za rozsądną cenę, proponujemy patelnie z linii Kitchen Line.
Odpowiednie dno patelni składające się z warstw gwarantuje lepszy transfer ciepła, dzięki czemu smażenie staje się łatwe i przyjemne.
Cechy produktu:
- wykonana ze stali nierdzewnej
- powierzchnia zewnętrzna w całości satynowana
- wielopunktowo przytwierdzone, nienagrzewające się uchwyty ze stali
- kapsułowe dno typu "sandwich" (stal nierdzewna-aluminium-stal magnetyczna) łączy w sobie właściwości aluminium w zakresie rozprowadzania ciepła z trwałością i właściwościami magnetycznymi stali nierdzewnej
- specjalne mocowanie dna umożliwia lepszy transfer ciepła
- można używać we wszystkich typach kuchenek, również w kuchenkach indukcyjnych
- można myć w zmywarkach
- długi niewypełniony uchwyt ze stali nierdzewnej
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 838600 |
|---|---|
| EAN | 8711369838600 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wysokość | 50,00 mm |
| Średnica | 280,00 mm |
| Grubość ścianki | 0,6 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Linia | Hendi Kitchen Line |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Przystosowanie do kuchni indukcyjnej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni elektrycznej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni gazowej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni ceramicznych | Tak |