Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Patelnia Hendi z serii Profi Line która doceniana jest zarówno przez miłośników domowej kuchni jak i profesjonalistów.
Cechy produktu:
- wykonana ze stali nierdzewnej
- dno typu "sandwich"
- długi niewypełniony uchwyt ze stali nierdzewnej
- powierzchnia zewnętrzna satynowana z polerowanym rantem
- masywne, wielopunktowo przytwierdzone do powierzchni garnka uchwyty, które nie nagrzewają się
- wielowarstwowe dno typu "sandwich" (stal nierdzewna/aluminium/stal magnetyczna) łączy w sobie właściwości aluminium w zakresie rozprowadzania ciepła z trwałością i właściwościami magnetycznymi stali nierdzewnej
- dno formowane jest w technologii impact bonding, co zapewnia idealne łączenie warstw i gwarantuje odporność na korozję i optymalne przewodzenie ciepła
- możliwość użytkowania we wszystkich typach kuchni, również indukcyjnych
- możliwość mycia w zmywarkach
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 835531 |
|---|---|
| EAN | 8711369835531 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wysokość | 50,00 mm |
| Średnica | 280,00 mm |
| Grubość ścianki | 0,7 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Linia | Hendi Profi Line |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Przystosowanie do kuchni indukcyjnej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni elektrycznej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni gazowej | Tak |
| Przystosowanie do kuchni ceramicznych | Tak |