Opis
Piec wędzarniczy elektryczny marki Hendi to kompaktowe urządzenie służące do wędzenia ryb, wołowiny, szynki i warzyw. Stosunkowo małe rozmiary i wysoka wydajność sprawiają, że urządzenie świetnie sprawdzi się w małych restauracjach oraz gospodarstwach agroturystycznych serwujących własne wyroby.
Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Podwójne izolowane drzwi zapewniają odpowiednie warunki termiczne w komorze urządzenia. Dodatkowo drzwi są zamykane na magnes.
Regulacja temperatury pieca wędzarniczego Hendi odbywa się za pomocą dokładnego termostatu mechanicznego (pokrętło). Wbudowany w drzwi termometr zapewnia dokładny pomiar temperatury w całej komorze pieca.
Za odpowiedni smak i zapach wędzonych potraw odpowiadają zrębki zapachowe wytwarzające dym.
Otwór wentylacyjny z tyłu obudowy.
W zestawie 3 ruszty (400x279 mm) i 3 haczyki na mięso.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 238486 |
|---|---|
| EAN | 8711369238486 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 540,00 mm |
| Głębokość | 380,00 mm |
| Wysokość | 720,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1600 |