Podobne modele
Opis
Podgrzewacz do talerzy Hendi to przydatne rozwiązanie do lokali gastronomicznych, stołówek oraz firm cateringowych. Urządzenie pozwala utrzymać temperaturę talerzy na stałym poziomie, dzięki czemu serwowane na nich dania zachowują ciepło w drodze na stoliki gości.
Pojemność
Pojedynczy podgrzewacz mieści około 72 talerze obiadowe o średnicy ø24 cm lub około 40 talerzy do pizzy o średnicy ø33 cm. Dokładna liczba talerzy zależy od ich rozmiaru, wysokości i wagi.
W ofercie dostępny jest także podgrzewacz do talerzy podwójny – 250174.
Materiał wykonania
Podgrzewacz wyróżnia się solidnym wykonaniem, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Zarówno obudowa, jak i półki oraz elementy grzewcze urządzenia zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wytrzymałość i długotrwałą sprawność nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.
Ergonomia
- 3 demontowane, nieregulowane półki na talerze dołączone do zestawu: 10 mm wysokości i 340 mm szerokości
- Odległość między półkami: 120 mm
- Regulowana temperatura w zakresie: od 30°C do 85°C
- Drzwi z uszczelką magnetyczną
- Przycisk włączania/wyłączania z lampkami kontrolnymi
- 4 kółka, w tym 2 blokowane
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 250167 |
|---|---|
| EAN | 8711369250167 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 393,00 mm |
| Głębokość | 571,00 mm |
| Wysokość | 766,00 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 400 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 85 °C |