Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Chcesz zapewnić swoim klientom ciepły, świeży posiłek o każdej porze dnia? Zaopatrz swój lokal w podgrzewacz bufetowy.
Podgrzewacz na pastę GN 1/2 firmy Hendi stanowi najlepsze rozwiązanie dla firm cateringowych, bufetów, hoteli i restauracji z opcją szwedzkiego stołu. Dzięki niemu dania zachowają ciepło przez długi czas.
Urządzenie w całości zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej charakteryzującej się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, doskonałym przewodnictwem cieplnym oraz łatwością w zachowaniu czystości. Cechy te decydują o wysokim komforcie użytkowania i higienicznej pracy. Dodatkowo satynowane wykończenie nadaje atrakcyjnego efektu, przez co podgrzewacz prezentuje się bardzo estetycznie.
Pokrywa została wyposażona w specjalną blokadę, dzięki której możliwe jest ustawienie dowolnego kąta uchylenia, co daje wysoki komfort użytkowania. Do zwiększenia higieny użytkowania przyczynia się możliwość zdjęcia pokrywy w celu jej dokładnego wyczyszczenia.
Pojemnik na żywność GN 1/2 o wysokości 65 mm i pojemności 4 l pozwala na przygotowywanie znacznych ilości posiłków.
Do zestawu dołączone są:
- wyjmowany pojemnik na wodę,
- pojemnik na żywność,
- pojemnik na pastę.
Eleganckie, satynowane podgrzewacze firmy Hendi pomogą podkreślić walory estetyczne i smakowe serwowanych potraw.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 470268 |
|---|---|
| EAN | 8711369470268 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
HENDI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Firmowa 12, 62-023 Robakowo, PL |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 365,00 mm |
| Głębokość | 370,00 mm |
| Wysokość | 280,00 mm |
| Pojemność | 4,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Linia | Hendi Profi Line |