Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Pojemnik termoizolacyjny firmy Hendi o pojemności 128 l idealnie nadaje się do przechowywania i transportu zarówno zimnej, jak i gorącej żywności. Może pomieścić jednocześnie 9 tac o wymiarach 600x400 mm. Odległość między prowadnicami wynosi 50 mm.
Wykonany z wysokiej jakości polipropylenu pojemnik jest bardzo lekki i trwały jednocześnie, a do tego posiada wysoką odporność termiczną. Dla zwiększenia bezpieczeństwa projektanci Hendi zastosowali zaokrąglone rogi, aby zminimalizować ryzyko zranień przy ręcznym przenoszeniu naczynia.
Możliwość piętrowania pojemników dzięki przetłoczeniom w obudowie zwiększa komfort użytkowania poprzez znaczne ograniczenie miejsca potrzebnego do przechowywania naczyń. Zamykanie od przodu oddzielną pokrywką ułatwia wkładanie i wyciąganie produktów.
Pojemnik można myć w zmywarce do 80°C.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 707685 |
|---|---|
| EAN | 8711369707685 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 700,00 mm |
| Głębokość | 540,00 mm |
| Wysokość | 640,00 mm |
| Pojemność | 128,00 l |
| Wewnętrzna szerokość | 610,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 410,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 580,00 mm |
| Materiał wykonania | polipropylen |
| Piętrowanie | Tak |